Hubáček Josef (Praha 1899 - 1931 Praha)
Kytice v modré váze, signováno a datováno vlevo nahoře Hubáček J 1928, na zadní straně plátna razítko "Vystaveno v Mánesu 1942", olej/plátno, 61 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Provenience: z pozůstalosti autora Vystaveno: Josef Hubáček: obrazy, SVU Mánes, Praha 1942
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |